Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania, bądź wątpliwości? Mamy nadzieję, że ta sekcja pozwoli rozwiać je wszystkie.

O DottyBaby

Czym jest DottyBaby?

DottyBaby to ponadczasowa pamiątka przedstawiająca Twoje dziecko w niebanalny sposób, setki tysięcy ściśle powiązanych ze sobą kropek razem tworzące wspaniałe dzieło. Plakat przedstawia podstawowe informacje o Twoim dziecku, jak jego imię, nazwisko (opcjonalnie), data i godzina narodzin, waga oraz wzrost.

Jak projektujemy plakaty?

Plakaty są w 100% projektowane przez naszą firmę, dzięki  opracowanej przez nas autorskiej metodzie jesteśmy w stanie zrealizować plakat odzwierciedlając podobiznę dziecka z wcześniej nadesłanych fotografii z niewiarygodną precyzją i dokładnością.

Dlaczego akurat my?

Rynek pamiątek dziecięcych pęka w szwach, tysiące firm oferuje swoje konkurencyjne produkty. Niestety większość z nich opiera się praktycznie o tą samą, powtarzalną, niczym nie wyróżniającą się ideę. Nasza firma wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebom zapewnia całkowicie unikalny produkt, niespotykany nigdzie indziej, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoja pamiątka będzie jedyna w swoim rodzaju.

Czy można kupić plakat z ramą?

Tak, jest taka możliwość. Rama jest opcjonalnym wariantem produktu, którego chęć możesz zadeklarować podczas składania zamówienia. Ceny ram uzależnione są od wielkości projektu.

Zamówienie

Program Gwarancji Satysfakcji

Doskonale wiemy o tym, że nie chcesz kupić kota w worku i chcesz zobaczyć wcześniej jak będzie wyglądać Twój plakat. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw Twoim wątpliwością! Do każdego złożonego wcześniej zamówienia, zanim trafi do produkcji – zostanie przygotowana wizualizacja wysłana na Twój adres mailowy, przedstawiająca DOKŁADNIE TEN SAM EFEKT, który otrzymasz wraz z swoją przesyłką.

UWAGA! W przypadku niezadawalającego efektu jednym kliknięciem myszki możesz zrezygnować z zamówienia, dzięki specjalnemu systemowi dołączonemu do wiadomości mailowej, a cała wpłacona wcześniej kwota zostanie zwrócona na Twoje konto!

Jak wygląda złożenie zamówienia?

To banalnie proste! Całe zamówienie przebiega w 2 krokach:

  1. Przejdź do strony zamówienia, wypełnij wszystkie niezbędne dane o Twoim dziecku. Dodaj fotografię swojego malucha – powinna być możliwie jak najlepszej jakości. Dokładne instrukcję przygotowania zdjęcia znajdziesz poniżej. Na koniec zatwierdź i opłać całość. Po poprawnie zrealizowanym zamówieniu dostaniesz wiadomość mailową z dalszą instrukcją. Spodziewaj się w ciągu 3 dni roboczych maila zwrotnego z Twoim projektem.
  2. Zostało już tylko zaakceptować plakat, a zlecenie trafi do realizacji. Masz prawo również do skorzystania z Programu Gwarancji Satysfakcji, dzięki któremu możesz zrezygnować z zamówienia, a pieniądze niezwłocznie dostaniesz z powrotem na konto bankowe.

Jak wykonać zdjęcie na potrzeby zamówienia?

Nie martw się! To dziecinnie proste! Wystarczy, że zastosujesz się do kilku poniższych rad, a z pewnością Twój plakat spełni, a nawet przerośnie Twoje oczekiwania 🙂 Dobrze wykonana fotografia to praktycznie 100% gwarancji idealnego odzwierciedlenia Twojego dziecka. Przekonaj się sam, że to nic trudnego!

Po pierwsze – jasność…

Pamiętaj o tym, żeby fotografia była jasna i wyraźna. Unikaj fotografowania po zmroku, najlepiej żeby zdjęcie było robione przy naturalnym świetle dziennym, aczkolwiek nie jest to priorytetowe – ważne, żeby było jasne.

Po drugie – ostrość…

Zwróć uwagę przy wykonywaniu fotografii, by była ostra i wyraźna. Staraj się nie poruszyć zbyt szybko obiektywem, a z pewnością unikniesz niechcianego efektu rozmycia.

Po trzecie – odpowiedni kadr…

Zwróć uwagę na to co znajduje się w kadrze Twojego obiektywu. Tak naprawdę nie ma to bezpośredniego większego wpływu, jednak ze względów estetycznych mocno sugerujemy, by Twój malec mieścił się w całości w obiektywnie. W przeciwnym wypadku uzyskamy ścięte zdjęcie, co nie będzie koniecznie ładne.

Po czwarte – rozmiar pliku…

Pamiętaj, żeby nadesłane przez Ciebie zdjęcie posiadało co najmniej wymiar 700 x 700 px. Nie masz czego się jednak obawiać – 99% aktualnie używanych przez nas aparatów w smartphonach robi zdjęcia o znacznie wyższej rozdzielczości.

Czy mogę ubiegać się o zwrot?

Zwrot wpłaconej gotówki możliwy jest wyłącznie podczas etapu weryfikacyjnego wraz z przesłaną przez nas wizualizacją Twojego projektu. W momencie jego akceptacji automatycznie całość trafia do realizacji i automatycznie tracisz możliwość ubiegania się o zwrot pieniędzy ze względu na personalizowany charakter produktu.

Druk

W jakich formatach drukujemy nasze plakaty?

Aktualnie jedynym dostępnym rozmiarem jest 50 cm x 70 cm. Nie wykluczamy w przyszłości poszerzania oferty o kolejne formaty. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną realizacją wraz z dopasowanym rozmiarem napisz do nas na biuro@dottybaby.com.

Przesyłka

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Zlecenie realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych. W związku z indywidualnym charakterem projektu potrzebujemy czasu na jego przygotowanie.

Zlecenie podzielone jest na dwa etapy – do 3 dni roboczych na przygotowanie wizualizacji wraz z Twoim projektem oraz kolejne 3 dni robocze na jego produkcję.

Do tego czasu należy doliczyć czas transportu przesyłki. W momencie akceptacji projektu, projekt wysyłany jest w następnym dniu roboczym przesyłką kurierską.

Czy wysyłamy przesyłki za pobraniem?

Paczek za pobraniem nie wysyłamy w związku z indywidualnym charakterem zlecenia.

Rozwiałeś wszystkie wątpliwości?

Nie czekaj! Kup wspaniałą pamiątkę na całe życie!

Zamów plakat